Menü

İndirimli, Kaliteli Profesyonel 4x4 Noter Onaylı Oto Ekspertiz Raporu, Fiyatları, Hukuki Süreç, Ücretleri, Bilgileri, Yanal Kayma, Motor Testi, Süspansiyon, 101 Nokta Ekspertiz, Kaborta Boya Testi, Lastik Diş Derinliği vs... Herşey Otopsi Oto Ekspertizde

0551 053 33 33

0551 053 33 33

info@otopsiotoekspertiz.com

4x4 Otopsi Oto Ekspertiz

4x4 Otopsi Oto Ekspertiz

Adana Oto Ekspertiz firmaları içinde 4x4 Otopsi Oto Ekspertiz olarak; ileri teknoloji dyno araçlarını kullanmamız, deneyimimiz ve engin bilgi birikimimiz, bir çok firmanın bizleri örnek almasına ya da taklit edilmemize yol açmıştır.

Oto Ekspertiz firmamız; adana'da oto ekspertiz yapan firmalar içinde kaliteli iş yapmayı ve müşterilerine teknolojik olarak en son yenilikleri buluşturmaya çalışan ve 2.el araçların alış-satış işlemlerinde aracın güvenliği, insanların güvenliği için çek önemli olduğundan, önce insan güveniği politikasını temel prensip edinmiştir.

Deneyimli iş gücü, Eğitimli Personel, Kaliteli işçilik, ekonomik, uygun, ucuz ve profesyonel 4x4 oto ekspertiz firması ya da 4x4 oto ekspertiz fiyatları, adana oto ekspertiz firmaları içinde danışma ya da örnek alınan merkez konumuna gelmiş bulunmaktadır.

Otopsi Oto Ekspertiz olarak; 4x4 ya da Suv araçların ekpertiz işlemleri motorsiklet veya otomobillerin ekspertizlik işlemlerinden biraz daha farklı ve zahmetlidir. Ortalama bir aracın ekspertizlik işlemleri 30 dk ile 45 dk arasını bulmakta iken, 4x4 Jeep, Suv Araçların Oto Ekpertizlik işlemleri ortalama 1 saati bulmaktadır.

Oto Ekspertizlik ve 4x4 Oto Ekspertiz dendiğinde ekonomik fiyatları ve kaliteden ödün vermeyen esnek yapılanmış kadromuzla, son teknoloji Dyno ve diğer makinelerimiz ile müşterilerimizden gelen taleplere en hızlı şekilde cevap verebilecek kapasiteye ulaşmış bir firmayız.

Günlük ortalama 7 ile 10 arasında 4x4 araçların oto ekspertizlik işlemlerini iş yerimizde gerçekleştirebilecek durum olduğumuzu bilmenizi isteriz.

4x4 Otomobil ya da Jeep'ler; bir çok kişide farklı çağrışımlara, düşüncelere yol açmaktadır. Kimileri için sadece güç, büyüklük iken, kimileri için ofroad gibi dağ tepe demeden yol almak, kimileri için ise çevre baskısı(zenginlik) olarak kullanılmaktadır. Otopsi Oto Ekspertiz olarak biz bu kavramların hiçbiri ile ilgilenmiyoruz. Bizim için önemli olan aracın güvenilirliği ve parçalarının aşınmışlık durumları ile ilgileniyoruz.

Oto Ekspertiz Firmalarının Adana'da gün aşırı hızla sayısı artmaktadır. Fakat bunların hemen hepsi sadece otomobillerin ekspertizlik işlemlerini yapabilecek durumda iken, 4x4 Jeep lerin de ekspertizlik işlerini yaptıklarını zanntemektedirler. 4x4 Oto Ekspertiz işlemleri noktasal açıdan, çekiş gücü bakımından, birçok farklılıkları bulunmaktadır. Adana'da bu işi yapmaya çalışan bir çok firma; işin ehli(eğitimsiz, bilgisiz) olmadan kulaktan duyma bilgilerle bu işi yapmaya çalışan firmalar şeklindedir. Adana Otopsi Oto Ekspertiz olarak; herkez kendi işini yapmasını gerektiğini, kulaktan duyma bilgiler ile bir yerlere varılamayacağını, işi profesyonellere bırakma zamanı geldiğini düşünüyoruz.

Firmamız Oto Ekspertiz ile ilgili Adana'da tüm ilçe mahallelere hizmet verebilecek kapasitede büyük ölçekli bir firmadır. Mobil araçlarımız ile aracınızı, yerinde inceleyebilir ve gerekli raporları düzenleyebiliriz. Bizim için, Adana'da hangi ilçede olduğunuz önemli değil. Ayağınıza kadar hizmeti getiriyoruz.


4x4 Oto Ekspertiz


4x4 Oto Ekspertiz Aşamaları
Firmamız aşağıdaki sistem doğrultusunda hareket etmektedir. Müşterinin istekleri doğrultusunda 4x4 jeep ya da Suv araçlarınızın ekspertizlik işlemlerini veya aşamalarında videosu çekilerek gönderilebilir. Biz kendimizden eminiz ya siz...
 • Araç Kabul
 • Lamba Kontrolü
 • Fren Kontrolü
 • Tekerlerin Yıpranmışlık Düzeyinin Kontrolü
 • Süspansiyon Kontrolü
 • Hidrolik Kontrolü
 • Fren Kulakçıklarının Kontrolü
 • Yağ Kaçağının Olup Olmadığı
 • Şaft Kontrolü
 • Şase Kontrolü
 • Alt Takımların Kontrolü
 • Değişen Parça Kontrolü
 • Bağaj Kontrolü
 • Motor Kulakçıkları,
 • Pistonların Aşınmışlık Durumaları
 • Boya Kontrolü
 • Güneş yanıkları olup olmadığı,
 • Dolu'ya maruz kalıp kalmadığı,
 • Yanal Kayma olup olmadığı

4x4 Oto Ekspertiz Fiyatları(Ücretleri)

Oto Ekspertiz fiyatları, Oto Ekpspertiz Rapor Fiyatları; firmamızda kişiden kişiye veya bölgeden bölgeye göre değişkenlik göstermemektedir. Firmamız, yıllık belirlediği, derneğimizin de onayı ile sabit fiyat politikası ile hareket etmektedir.

Expertiz Ücreti Ne Kadar ,  Araç Ekspertiz Ücreti ,  Expertiz Ücretleri ,  Otomobil Ekspertiz Ücreti ,  Araç Ekspertiz Raporu Fiyatı ,  Ekspertiz Dükkanı Açma Maliyeti ,  Oto Ekspertiz Ücreti Ne Kadar ,  Oto Ekspertiz Fiyatları ,  Oto Ekspertiz Fiyatları 2018 ,  Ücretsiz Oto Ekspertiz ,  Fren Test Cihazı Fiyatları ,  Araç Ekspertiz Ücreti 2018 ,  Oto Expertiz Ücreti Ne Kadar ,  Oto Ekspertiz Fiyatı ,  Araç Ekspertiz Fiyatları ,  Oto Expertiz Ücreti ,  Expertiz Ücreti ,  Adana Ekspertiz Fiyatları ,  Oto Ekspertiz Fiyat ,  Dyno Test Fiyatı ,  Oto Ekspertiz Ücreti ,  Exper Ücreti ,  Araba Expertiz Ücreti ,  Oto Expertiz Ücreti 2018 ,  Oto Expertiz Fiyatları ,  Motor Kompresyon Testi Fiyatı 2017 ,  Oto Ekspertiz Cihazları Fiyatları ,  Expertiz Makinaları Fiyatları ,  Dyno Makinası Fiyatları ,  Expertiz Fiyatları ,   gibi sorularınızın cevabını müşteri temsilcimiz ile görüşerek öğrenebilirsiniz. Buraya bu verilerin sonuçlarını ayrıntılı yazmamamız tek nedeni; size 4x4 araçlarınız ile ilgili soracağımız soruların bulunmasından kaynaklanmaktadır.

4x4 Jeep, Suv Araçların Ekspertiz Ücretleri(Fiyatları) : 150.00 TL