Menü

Otopsi Oto Ekspertiz Hizmet Verdiği Alanlar

0551 053 33 33

0551 053 33 33

info@otopsiotoekspertiz.com

4x4 Otopsi Oto Ekspertiz Hizmetleri

4x4 Otopsi Oto Ekspertiz

4x4 Otopsi Oto Ekspertiz olarak; müşterilerimize 2011 yılından bu yana sadece bu sektörde hizmet vermenin avantajlarını yaşamaktayız.

Hizmet alanımız; otomobil, motorsiklet, 4x4 jeep ya da suv araçların 101 den fazla noktasının isteğe göre Noter onaylı ayrıntılı raporlandırma sürecidir. Son teknoloji cihazlarımız, profesyonel, donanımlı ve bu konuda gerekli eğitimleri almış elamanlarımız tarafından hizmetler verilmektedir.

Amacımız Adana 'da,otomobil, motorsiklet, 4x4 jeep gibi araçların ekspertizlik hizmetleri, bizim gibi ehil kişiler tarafından ve güvenebileceğiniz firmalara yaptırılması taraftarıyız. Bu yüzden bu sektöre yoğun emek ve zaman harcamaktayız Firmamızın 7 yıllık bilgi birikimi ve insanlar için araçların ne kadar değerli ve güvenli olması gerektiğinin bilincindeyiz.

Firmamız, yukarıda ve yanda belirtilen hizmet alanların hiç birini bir birinden ayırt etmemektedir. Hepsinin temelinde önce Güvenlik kavramı geldiğinin ayrıca farkındayız. Bu yüzden 2.el araç alırken yan tarafta gördüğünüz ve daha bilmediğiniz 101 den fazla noktanın kontrolünün şart olduğunu düşünüyoruz.

Müşterilerimize ya da bizim ile daha tanışmamış olan kişilere ya da kurumlara söylemek istediğimiz; farkımızı, fiyat politikalarımızı, önce insan güvenliği idolojisinin bilincini firmamızda her çalışanımız temel prensip haline getirmiştir.

Aldığınız hizmetten memnun kalmadığınız taktirde, firmamızın(Otopsi Oto Ekspertiz), o personele gerekli yaptırımlar uygulanacak ya da hizmet eksikliğinden kaynaklanan sıkıntıyı ücretsiz bir şekilde telafi etmenin yollarını arayacaktır.

Otopsi Oto Ekspertiz olarak; "Güvenlik için herşey feda edilebilir...."