Menü

Otopsi Oto Ekspertiz Misyonu, izyonu, İlkeleri ve Değerleri

0551 053 33 33

0551 053 33 33

info@otopsiotoekspertiz.com

Otopsi Oto Ekspertiz Kurumsal Bilgileri

4x4 Otopsi Oto Ekspertiz

Firmamız; 2011 yılında Uğur TERLİKSİZ tarafından kurulmuş ve sektörde 7 yıldır 8.000 den fazla müşteriye hizmet vererek Trükiye'nin birbirinden farklı şehirlerinde şube açacak kapasitesine ulaşmış durumdadır.

Firmamız; 4x4 Oto Ekpspertiz, Oto Ekspertiz, Motorsiklet Ekpertiz gibi farklı 2.el araçların ve her türlü ekpertizlik işlemlerini gerçekleştirimektedir. Ayrıca Firmamız Otopsi Oto Ekpertiz; hizmetlerimiz menüsünde belirtilen faaliyetlerin dışında oto ekspertizliği ile ilgili yayınladığı güncel konular ile araçların 101 nokta nın kontrol edilmesinin haricinde başka hangi noktalara da dikkat edilmesi gerekiği ile ilgili de müşterilerini doğru bilinçlendirme yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. 

Firmamızın farklı ya da aynı şehirlerde onalrca firması bulunmaktadır. Merkez Oto Ekspertiz, Uzman Oto Ekspertiz, İstanbul Kadıköy Uzman Oto Ekpertiz, Bağcılar Uzman Oto Ekspertiz ve Balıkesir Edremit Uzman Oto Ekspertiz ile sürekli diyalog halinde olduğumuzu, Müşterilerimizin bu belirttiğimiz firmalar için belirteceği her türlü beyan bizim için baştacıdır.


VİZYON

4x4 Oto Ekpspertiz, Oto Ekspertiz, Motorsiklet Ekpertiz gibi  2.el araçların ekpertizliği için sektöre kattığımız yeni değerlerle Türkiye'’de, Adana'da aranılan bir firma olmak.

MİSYON
Mutlu,özgüvenli, çalışkan, başarılı, ilkeli, açık fikirli, öz değerlendirme yapabilen, kendi öğrenmesinin sorumluluğunu alan,aynı zamanda küresel bakış açısına sahip bireyler yetiştirmektir.

İLKELER
* Özverili,çalışkan, gelişime açık,çözüm odaklı,donanımlı ve nitelikli bir kadro ile çalışmak
* •Ekpertizlik için gerekli olan yenilikçilik ilkesini gerçekleştirmek
* •Her müşterinin araçlarını ayrı ayrı ve tek tek doğru bir şekilde değerlendirmek
* •Müşterilerin istek ve taleplerini en üst seviyede karşılamak
* Alıcı ve Satıcı arasında asla yalan söylememek.(Dürüs olmak)